Binance CEO’su Blockchain endüstrisine 1 milyarlık yardım fonu ayırıyor!

  • KriptoCadde
  • 12 Temmuz 2018
  • Binance CEO’su Blockchain endüstrisine 1 milyarlık yardım fonu ayırıyor! için yorumlar kapalı

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, TechCrunch ile gerçekleştirdiği son röportajda büyüyen ve gelişen Blockchain teknolojisine odaklanmak için Binance ve ortaklardan 1 milyar dolarlık bir yatırım fonu hakkında konuştu.

Binance CEO’su: “Biz varsak herkes gelir.”
Zhao, yatırım fonunun %20’sini Binance’in oluşturacağını, istekli ortaklardan gelen ek fonların da olacağı bilgisini verdi.

Binance CEO’su şunları söyledi:

“Binance bir projeye yatırım yaptığında, herkes başına üşüşür.”

Amaç tamamen büyüme yardımı: Kontrol kaygısı yok
CZ, Binance’ın büyük bir hissedar olmak istemediğini, aksine diğer projelerin büyümesine yardımcı olduğunu ve bu projeleri kontrol etmek istemediğini belirtiyor.

CZ, Blockchain altyapı projeleri ve Blockchain ekosisteminin büyümesine yardımcı olabilecek her şey için odak noktası olma hakkında da konuştu. Bahsedilen Blockchain’e özgü teknoloji, daha hızlı Blockchain, daha güvenli cüzdanlar ve daha kolay kullanımlı cüzdanlar içeriyor.

Blockchain adopsiyonu açısından devrim olabilir
Binance CEO’su, çok teknik, ancak pazarlama ve finans eksikliği ve onlara yardım için para toplama ihtiyacı olan ekipleri sevdiklerini yineledi. CZ, Binance’in herhangi bir projeye katılması durumunda, para konusunda asla endişelenmeyeceklerini kaydetti.

Yatırım fonu, Blockchain sektörünün benimsenmesi ve kullanılabilirliğini artırmak isteyen daha küçük projeler için büyük bir destek olacaktır.

Chepicap

%d blogcu bunu beğendi: