Binance CEO’sunun öngörüsü gerçekleşiyor: 20 milyon Tether borsalara taşınıyor

  • KriptoCadde
  • 9 Nisan 2019
  • Binance CEO’sunun öngörüsü gerçekleşiyor: 20 milyon Tether borsalara taşınıyor için yorumlar kapalı

USDT tokenlerinde 20.1 milyon ABD dolarını aşan iki mamut işlemi, Tether hazinesinden Kraken borsasına taşındı.

Tether hareketi fark edildi

Twitter hesabının her zaman uyanık gözlerinden Whale Alert sayesinde, bu iki büyük işlem birkaç saat önce fark edildi ve gerçekleşmek üzere olan şeyin aydınlatıcı olduğu yönündeki spekülasyonları coşturdu.

Bu iki işlem, yakınlık, atama ve miktarla ilişkili olarak birkaç saniye aralıklarla, Teter hazinesinden çıkan ve her biri 9.990.000 dolar olan Kraken Borsasına giden çift işlemlerle ilgili olarak gerçekleşti.

Tether, hareketi spekülasyonlara yol açıyor

Pazar spekülatörleri bu işlemlere hızla başladılar ve bunun daha geniş bir pazar için ne anlama gelebileceği konusunda fikirlerlerini söylediler. Bazıları bunun gelen bir pompayı gösterebileceğini öne sürdü.

Bu, piyasalara bir pompa ile sonuçlanabilme ihtimaline rağmen, Kraken USDT/fiat çiftini destekleyen borsalardan biri olduğundan, aslında büyük bir satış oranı da içerebilir.

Bununla birlikte, geçtiğimiz günlerde, Binance CEO’su CZ tarafından USDT gibi “stablecoin’de fiat’a park edilmiş paranın, patlamak için hazır” olarak beklediğini belirtti. Bunun rallinin başlangıcı olup olmadığını kanıtlamak, ya çok hassas bir tahmin ya da biraz sabır gerektirece.

%d blogcu bunu beğendi: