Çılgın iddia: ”Bitcoin 100.000 dolar olasılığı kesin ancak 400.000 dolar seviyesi zaman alacak.”

  • KriptoCadde
  • 5 Nisan 2019
  • Çılgın iddia: ”Bitcoin 100.000 dolar olasılığı kesin ancak 400.000 dolar seviyesi zaman alacak.” için yorumlar kapalı

ThinkMarkets’in ana pazar stratejisti bir kez daha kripto dünyasında haber oluyor. 400.000 dolar kazanabileceğini söyleyen Naim Aslam, son oğlu açıklamada BTC’nin 100.000 dolara ulaşabileceği sadece bir zaman meselesi olduğunu söyledi.

Bitcoin birkaç aydır güç topluyor

Forbes For Aslam , yeni paranızın yazında yeni paranın perakende yatırımcıları kazanla buluşturmasının fazla sürmeyeceğini söyledi.

Aslam:

“Bugün başlatıyoruz hareket esas olarak güçlü momentumdan kaynaklanıyor. Son makalemde açıkladığım gibi, akıllı para birimi ayı piyasasına dahil olmakla ilgileniyorsanız ödül oranı riski en yüksek düzeyde. Bitcoin, 100.000 dolar işaretini devirme potansiyeline sahip. Bu sadece bir zaman meselesi.

Fiat paranın açılması kalkacağını söylemiyorum, ancak merkez  bankalarının para politikasını yönetme biçimlerini, yüksek devlet borçlarının yanı sıra, Bitcoin fiyatında da parlamasını getirecek.”

Bu arada, YouTube’un en ünlü kripto analistlerinden Nicholas Merten (DataDash), kısa vadede Bitcoin’in yanındama yolunda 6.000 dolar düzeyinde inandığını söyledi. Analist şu açıklamayı yaptı:

Gelecek ay ya da iki ay içinde herhangi bir temel şeyler yapmazsak, 6.000 dolara ulaşacak kadar önemli bir haberin olduğunu sanmıyorum. 6.000 doların bu kadar büyük bir destek seviyesi var, o zaman bir öncü dönebilir.

Merten, bu yılın sonunda Bitcoin’in 6.000 yılında kırma ihtimalinin daha yüksek olduğunu söyledi. Gelişmiş düzenleme, kurumsal  yatırım, gelişmiş ticaret araçları ve Venezüella gibi otellerde karmaşıklık olabilir.

%d blogcu bunu beğendi: