Hard fork trendine Monero da katıldı: Monero Ring yolda

Monero ağı, yeni bir token üretecek olan hard fork’tan geçecek. Ortaya çıkacak olan kripto para Monero Ring olarak adlandırılacak. Proje ekibi, kullanıcı dostu olmayan arayüz, düşük işlem onaylama hızı ve ölçeklenebilirlik eksikliği gibi orijinal kriptonun ana sorunlarını çözmeyi vaat ediyor.

Monero Ring airdrop ile başlayacak

Hard fork‘un, 28 Şubat’ta 1781500 numaralı blokta gerçekleşmesi bekleniyor. Geliştiriciler, 30 milyon token dağıtmayı ve %70’ini orijinal Monero sahipleri için borsalar aracılığıyla 2:1 oranında dağıtmayı planlıyorlar.

Ancak, kripto para uzmanları, projenin şüpheli göründüğü ve bir aldatmaca olabileceği uyarısında bulundu. Böylece, Monero Ring’in Blockchain orijinal ağdan kopyalandığı düşüncesi akla geliyor. Dahası, sosyal ağlarda proje ve yaklaşmakta olan fork hakkında çok az bilgi var.

Orijinal XMR ve anonim komuta çok benzeyen XRM tokeninin, sorgulanabilir kalkış süreci ve önemli protokol iyileştirmelerinin bulunmaması gibi başka şüpheli durumları da var. Twitter’da ise Monero Ring neredeyse ölü.

Bu arada, Monero ağındaki yaklaşmakta olan fork hakkında ASIC madencileriyle 9 Mart’ta yapılması planlananlar dışında hiçbir duyuru bulunmuyor. En son fork hakkında duyuruyu, lider geliştiricisi Riccardo Spagni yaptı.

Kaynak: https://www.fxstreet.com/

%d blogcu bunu beğendi: