Mike Novogratz: ”Bitcoin’in 8K’ya çıkması için sahne hazır.”

Milyarder Bitcoin boğası Mike Novogratz, kurumların kripto piyasasına girmesi için sahnenin “nihayet” hazır olduğunu söyledi.

Bitcoin ve kripto yatırımcıları fon hazırlığında

Novogratz, Bloomberg’e Fidelity Digital Assets gibi platformların Bitcoin rallisini başlatmak için gerekli para akışını sağladığını ve şu anki fonların Bitcoin’i 8 bin dolara çıkaracağını söyledi. Novogratz konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Gelecek 6 ila 12 ay boyunca, kurumların varlıklarının küçük bir kısmını dijital para birimlerine kaydırdığını göreceksiniz. Az miktarda kurumsal varlık çok para demektir.

Novogratz, para yöneticilerinden gelen yatırımlarda istikrarlı bir artış olmasını bekliyor ve pek çoğunun “sermaye yapmadan önce piyasanın nasıl seyrettiğini  görmek istediklerini” öngörüyor. Ayrıca, Morgan Creek Digital’in 40 milyon dolar toplayarak yeni bir fon başlattığını duyurdu.

Şu anda ise, kripto pazarı Coin360’a göre, Bitcoin %0,79 düşüşle 3.606 dolar seviyesine geriledi. Teknik analistler, Bitcoin’in bir sonraki tatilini hedefliyor ve kısa vadede XRP ve Ethereum’da yükseliş ön görüyor ancak TRON’da durumlar daha da aşağı yönü gösteriyor.

Kaynak: https://dailyhodl.com

%d blogcu bunu beğendi: