Popüler Analist İddialı: Bitcoin Hızla 5.000 Dolara Yükselebilir!

Popüler bir kripto para yatırımcısı ve teknik analist, Bitcoin (BTC) hakkında bir boğa yükselişi tahmininde bulunuyor. Mitoshi Kaku, önümüzdeki 10 gün içinde 5.000 dolara doğru bir artışın şaşırtıcı olmayacağını iddia ediyor.

Kaku’nun Ralli Beklentisi Aylar süren kademeli düşüşün ardından, son birkaç gün Bitcoin’de (BTC) ve kripto para piyasası varlıklarında küçük bir değişiklik yaşandı. 24 saatte elde edilen büyük kazanımlar, BTC fiyatını bir ay önceki seviyesine geri döndürmüş durumda. Ancak Kaku, bu 3,655 Dolar seviyesinin büyük bir BTC rallisi için bir sıçrama tahtası olabileceğine inanıyor.

I wouldn’t be surprise at ALL, if the price goes straight to $5K in the next 10 days. The conditions are present TA-wise. Obviously that sort of move would need a strong catalyzer, but anything is possible when it comes to price action. $BTC pic.twitter.com/Usdpub8LNj

— Mitoshi Kaku (@CryptoSays) February 9, 2019

Kaku’nun iddiası, gördüğümüz BTC fiyat hareketlerinin tamamen teknik bir analizinden ileri geliyor. Düşük fiyatlardaki birçok dirence değinildiği için, bu durum, desenin tersine çevrilmesine neden olabilir, bu da momentum oluşturulduktan sonra 5000 Dolara doğru yükseliş yönlü bir geri dönüşü mümkün kılar. Bu tür bir olumlu temel, büyük olasılıkla yaşanacak olan bu dalgalanma için bir katalizör olarak gerekli olabilir.

I don’t think it is going to go there right now, just that I wouldn’t be surprised, I don’t think the psychological conditions are ready for that, but TA-wise like I said, it is totally possible, basically many resistances were already touched several times on the way down.

— Mitoshi Kaku (@CryptoSays) February 10, 2019

Takipçiler, Kaku’nun iddialarına ikna olmamakla birlikte, bu öngörüye olumlu cevap veriyorlar. Birçoğu BTC kazançlarının devam edebileceğini düşünüyor ancak 5000 Dolar seviyesinin belki biraz fazla hırs içerdiğine inanıyorlar.

@AntonPagi isimli bir twitter kullanıcısı Kaku’nun bu iddiasına yönelik olarak zaten haftalardır 5000 Dolarlık söylemin ortalıkta dolaştığını belirtiyor. @AstroCrytpoGuru isimli twitter kullanıcısı ise Şubat ayındaki dolunayın son derece iyi göründüğünü belirterek bu durumun ayın sonuna doğru bir momentum kazandırabileceğine vurgu yapıyor. Böyle bir momentumda da eğer fiyatlar 4300 Dolarlık bir değeri kırarsa bu durumda hoş bir şaşkınlık yaşayacağını belirtiyor.

Been saying $5k for weeks.

Next logical stop before one last rug pull

— Anton Pagi (@AntonPagi) February 9, 2019

The full moon in Feb looks good, as do a few other aspects, could gather a little momentum toward the end of the month, but I’d pleasantly surprised if it breaks 4300

— CryptoDamus (@AstroCrytpoGuru) February 10, 2019

%d blogcu bunu beğendi: