Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok

  • KriptoCadde
  • 27 Eylül 2018
  • Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok için yorumlar kapalı

Ripple şirketinin pazarlama sorumlusu olan Cory Johnson, MI Global Summit’te bazı açıklamalar yaptı. Ripple’ın sınır tanımayan para transferi sistemine övgüler yağdıran Johnson, Ripple’ın ortaya koyduğu ürünün ekonomik sistemde büyük bir soruna çözüm olduğunu ifade etti. Johnson, şöyle konuştu:

”Global anlamda ortaya başarılı bir ürün koyabilmek için çalışıyoruz. Ürünümüz, dünyanın hemen her yerinde faaliyet gösterebiliyor ve bunu yaparken aynı zamanda maaliyet de oldukça düşmüş oluyor. Para transferlerinde gerçekten de çarpıcı derecede başarılı işler ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.”
Ripple şirketi olarak hedefledikleri ana şeyin daha hızlı para transferi olduğunu belirten Johnson, hizmet verdikleri bankaların ya da diğer finansal kuruluşların saniyeler içinde para transferi yapmalarını istediklerini belirtti.
Cory Johnson, Meksika’da birlikte çalıştıkları bir müşterilerinin, masraflarını 10 kat azalttığını ifade ederken, aynı zamanda bu şirketin Ripple ürününü kullanması sebebiyle eskiden üç ya da dört gün süren para transferlerini saniyeler içinde hallettiğini ifade etti.

Tüm sektörün de artık Ripple’ın ortaya koyduğu vizyona katkıda bulunduğunu ve de bu durumun artık giderek popüler bir hale gelmeye başladığını belirten Johnson, Ripple’ın sektördeki benzer çözümler sunmak isteyen rakiplerine kıyasla çok daha iyi durumda olduğunu aktardı.

Ripple’ın sunduğu şeffaflık ve ek hizmetlerin, şirketin başarısındaki önemli etmenlerden birisi olduğunu belirten Johnson, Ripple müşterilerinin şirketin ortaya koyduğu üründen ve gelecek vizyonunun da oldukça etkilendiğini belirterek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Koinmedya.com

%d blogcu bunu beğendi: