Ripple’da büyük gelişme: Binance’den sonra lider yatırım platformu Ripple ile ortaklık kurmak istiyor

  • KriptoCadde
  • 18 Şubat 2019
  • Ripple’da büyük gelişme: Binance’den sonra lider yatırım platformu Ripple ile ortaklık kurmak istiyor için yorumlar kapalı

Online olarak ortaya çıkan bir videoda eToro CEO’su Yoni Assia, Ripple (XRP) ile potansiyel bir ortaklıktan bahsediyor. İnsanların kripto para birimleri, hisse senetleri, para birimleri, ETF’ler ve emtialara yatırım yapmasına ve işlem yapmasına olanak sağlayan lider sosyal ticaret ve yatırım platformu eToro, Aralık 2018’de üçüncü büyük kripto para birimini platformuna ekledi.

eToro CEO’su Yoni Assia, Ripple ile ortaklığı gündeme getirdi

Bu yıl Ocak ayında Paris Fintech Forumunda gerçekleşen röportajda Assia Blockchain hakkında konuşuyor ve uzman Blockchain’in “finansal hizmetleri ve özellikle varlık yönetimi hizmetlerini bozacak bir teknoloji olduğunu” öne sürüyor. Yoni Assia, halen tüm dünyada varlıkları transfer etmenin zor olduğunu, ancak Blockchain’in varlık yönetimi gerçek zamanlı olarak değiştirileceğini söylüyor. Ripple ortaklığına gelince, Yoni Assia şunları söylüyor:

Biz, XRP‘nin en büyük işlem platformlarından biriyiz, bu yüzden Ripple Labs ile bir ilişki kurmak ve birlikte neler yapabileceğimizi anlamakla çok ilgileniyoruz.

Konuya yönelik videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Binance CEO’su Ripple ile ortaklığın sinyalini verdi

Daha önce bildirdiğimiz gibi Binance CEO’su, XRP-Powered xRapid’den yararlanmak için Ripple ile ortaklığa işaret etti. Binance CEO’su konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Şu anda daha fazla özellik başlatmaya odaklandık, bu yüzden birkaç başka partnerle çalışıyoruz. XRapid ile şu an hiçbir şey yapmıyoruz, ancak gelecekte kesinlikle onları bir ortak olarak listemize eklemek isteyeceğiz.

Ripple şu anda, 12,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip üçüncü en büyük kripto para birimi. Yazım sırasında XRP, yüzde 0,75’lik bir değer kaybı ile 0,30 dolar seviyesinden işlem görüyor. Geçtiğimiz beş gün içinde XRP fiyatı, 0,2947 ve 0,3086 dolar gibi dar bir aralıkta salındığı için fazla bir değişiklik görmedi.

Kaynak: https://coingape.com/

%d blogcu bunu beğendi: